Етикета : џеј зи

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Исплашена и шокирана: Реакцијата на ќерката на Бијонсе и Џеј Зи кога ги виде родителите голи е хит

admin
Бијонсе и Џеј Зи моментално се наоѓаат на светската турнеја “On The Run II”, а на нивните концерти верен фан од трибините е и нивната
ЖИВОТЕН СТИЛ ПАУЗА

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се
ЗАБАВА

(ФОТО) Испливаа никогаш видени фотографии од Бијонсе и Џеј Зи голи во кревет!

admin
Најмоќната двојка од светскиот шоубизнис, Бијонсе и Џеј Зи, минатата недела ги воодушевија фановите на турнејата во Кардиф, а сега со нив споделија нешто невидено