Етикета : ЉУБОВ И СЕКС

ЗАБАВА

Жени: Поголема љубов кон пријателите, отколку кон сопругот?!

admin
Пријателите веројатно ве познаваат подобро од било кого. Тие биле покрај вас по сите разелби, првиот бакнеж, непријатни состаноци, но со нив сте ги создале
ЗАБАВА

Немате намера да го правите тоа, но несвесно го повредувате вашиот партнер

admin
Својот партнер го сметате за своја сродна душа и никогаш не би направиле нешто што би го повредило или изнервирало. Барем не намерно. Сепак, постојат
ЗАБАВА

Поради овие 4 работи сексот во триесеттите е поразличен

admin
Запознаените со ситуацијата, велат дека сексот во триесеттите станува подобар и повозбудлив поради стекнатото искуство, но човечката природа носи одредени промени кои се појавуваат со
ЗАБАВА

Имавте дилема? – Еве ја причината поради која затворате очи додека се бакнувате.

admin
Дали некогаш сте се запрашале зошто секогаш замижуваме додека се бакнуваме? Експертите го истражуваа овој феномен и еве до каков заклучок дојдоа: Експертите тврдат дека