Етикета : љубов

ЗАБАВА

Дара Бубамара најпосле ја откри вистината дали ставила крај на врската со помладиот кошаркар

admin
Српската пејачка Дара Бубамара периодов беше актуелна во медиумите поради навредите кои си ги упатуваа со Владо Георгиев, но откако изјави дека нема да го
ЗАБАВА

Благица Павловска по многу време проговори за приватноста и откри дека во љубовта не и цветаат ружи

admin
По многуте животни удари, пејачката Благица Павловска пред неколку години изјавуваше дека го пронашла внатрешниот мир преку песна, љубовта кон саканиот и љубовта кон животните.
ЗАБАВА

Синчето на Даниел Кајмаковски возврати љубов: Мама ја погали, тато си го бакна, дури и на слика! (ВИДЕО)

admin
Откако стапи во брак, особено откако му се роди синчето, Даниел Кајмакоски многу повеќе е посветен на семејството отколку на кариерата. не дека не планира
ЗАБАВА

Ова е показател дека си имате работа со партнер кој сака да ве контролира

admin
Доколку се препознаете во следниот текст, не размислувајте туку реагирајте. Константното јавување, проверување каде сте и со кого, и слично однесување на почетокот може да