Етикета : цвеќе

ЗАБАВА

Еве зошто комшиите на Милена Антовска првото утринско кафе го пијат на балкон: Излези момче право на тераса… (ФОТО)

admin
Висока, згодна, атрактивна, сксапилна… Тивка, нежна, неизбежна… што би рекле, се и телесните и карактерните атрибути што ја красат водителката Милена Антовска Станковска. Покрај тоа,
ЗАБАВА

Сопруг за пример: Секоја жена би посакала изненадување какво доби Милена Антовска (фото)

admin
Празниците, родендените, годишнините… не се единствената прилика кога можете и треба да подарите некому нешто и да го израдувате. Секој ден е создаден за да
ЗАБАВА

Ќерката на најверниот фан на Цеца, скоропочинатата баба Вукосава ја доведе фолк дивата на работ на солзи (ФОТО)

admin
Цеца Ражнатовиќ пристигна во Црна Гора да пее за нејзината публика и верните обожаватели. Штом слета на аеродромот во Тиват беше толку изненадена,  што речиси
ЗАБАВА

Кога си на мака да погодиш што држи в рака Анастасија Деа Богдановска, а можеби држи…?! (ФОТО)

admin
Македонската ТВ водителка на емисијата „Фронт“ на ТВ Канал 5 , шармантната Анастасија Деа Богданоска е навистибна необична девојка. Загадочна и мистична, доколку некој сака
ЗАБАВА

Фатен на дело: Се уште не е разведен, а Слоба веќе има нова девојка?

admin
Екипа на „Папарацо лов“ го снимила пејачот и поранешниот учесник во реалното шоу „Задруга“. Непозната девојка го довела Слоба на снимање. Потоа, Слоба заминал во
ЖИВОТЕН СТИЛ

Ако немате цвеќе дома, после ова веднаш ќе купите!

admin
Ако сте забележале дека додека поминувате во близина на цвеќарите се чувствувате некако поинаку и поубаво, немојте да мислите дека е случајно. Неодамна едно истражување