Етикета : слабеење

ЖИВОТЕН СТИЛ МОДА

(ВИДЕО) Бизарно слабеење: Памук – диетата повторно во мода

admin
Многу девојки во светот се одлучни во својата намера да изгубат неколку килограми. Нивното бизарно однесување и наоѓањето нови начини за губење килограми не запира.