Етикета : лепа брена

ЗАБАВА МАКЕДОНИЈА

„Зар је важно да л’ се пева или пјева кога Лепа Брена направи светски спектакл во Скопје (фото)

admin
Најголемата балканска ѕвезда Лепа Брена по повод 35 години кариера вчеравечер (15.02.2018) одржа спектакуларен концерт во ВИП Арената „Борис Трајковски“ во Скопје. Брена на сцената
ЗАБАВА

По написите дека завршила во болница, српските медиуми пренесуваат дека Лепа Брена закажала интервенција во Америка

admin
Неодамна српские медиуми пишуваа дека популарната пејачка имала главоболки и завршила во болница на снимање. Итно и бил направена скен на главата во една приватна
ЗАБАВА

Српските медиуми откриваат: Лепа Брена завршила в болница! (ФОТО)

admin
Пејачката трпела силни главоболки со денови и на крај морала да посети лекар. Итно и бил направена скен на главата во една приватна клиника, каде
ЗАБАВА

Најпознатиот сајт во светот откри колку заработуваат најголемите ѕвезди во регионот

admin
Сајтот “Celebritynetworth” се занимава со имотот и заработката на големите ѕвезди. Тој неодамна ја објави заработката на познатите ѕвезди од регионот. Еве кој се најбогати ѕвезди
ЗАБАВА

Лепа Брена откри што мисли за Македонците во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

admin
Најголемата музичка  ѕвезда во регионот Лепа Брена годинава слави 35 години кариера, а по тој повод на 15 декември ќе одржи спектакуларен концерт во салата
ЗАБАВА

Лепа Брена за темната страна на популарноста: „По киднапирањето на синот не се плашам од ништо“

admin
Лепа Брена денес важи за една од најпопуларните пејачки, меѓутоа животот не ја галел. „Славен си и сите те сакаат. На улица ќе те сретнат,
ЗАБАВА

Еве со што се занимавала Лепа Брена пред да стане пејачка

admin
Лепа Брена денес важи за најпопуларна пејачка во регионот. Брена годинава одбележува 35 години кариера, а пред да стане популарна и дел од естрадата таа
ЗАБАВА

Лепа Брена: „Покрај себе имам маж кој ме сака, почитува и ми дозволува да бидам своја“

admin
Според Лепа Брена секоја жена треба да биде своја, да не дозволи другите да ја понижуваат и да има поддршка од партнерот. „Кога станува збор
ЗАБАВА

Исповед на куќната помошничка на Брена: Еве како се однесувала фолк ѕвездата кон неа (ФОТО)

admin
Револтирана од приказните дека Лепа Брена е скржава, поранешната куќна помошничка на балканската фолк дива одлучи да ги појасни  деталите за долгогодишниот престој  во куќата
ЗАБАВА

Исповед на куќната помошничка на Брена: Еве како се однесувала фолк ѕвездата кон неа (ФОТО)

admin
Револтирана од приказните дека Лепа Брена е скржава, поранешната куќна помошничка на балканската фолк дива одлучи да ги појасни  деталите за долгогодишниот престој  во куќата