Етикета : Книга

ЗАБАВА

Промоција на „Уште Музика И Муабети“ Од Ненад Георгиевски

admin
Книгата „Уште музика и муабети“ на новинарот Ненад Георгиевски во издание на „Полица“ ќе биде промовирана вечерва (понеделник, 10 декември) во клуб ресторанот МКЦ, во
ЗАБАВА

Карлеуша уште пожестоко удри по Кија Коцкар: На нардот му ску*чи од шљамот!

admin
Јелена Карлеуша важи за личност која нема влакна на јазикот, а со својата најнова објава за социјалните мрежи повторно предизвика бурни коментари, но и поддршка.
ЗАБАВА

Кија Коцкар во својата автобиографија „Мојот потпис“ изнесе шокантни детали: „Гледав како татко ми Милош брутално ја претепа мајка ми Надица“ (ФОТО)

admin
Кристина Kија Коцкар ја напиша својата автобиографија насловена “Мојот потпис”. Во неа можат да се најдат многу познати и непознати детали за нејзиниот живот, но
ЗАБАВА

Пејачката Венди Вукелиќ го испофали бившиот љубовник: „Шешељ е виртуоз во креветот“! (ФОТО)

admin
Познато е дека пејачката Весна Вукелиќ – Венди, пред дваесет години, имаше љубовна врска со лидерот на СРС, Воислав Шешељ. Сепак, пејачката по многу години
ЗАБАВА

Човекот на кој секоја втора книга му е филмувана, станува ДЈ

admin
Познатиот јапонски писател Харуки Мураками (69), фаворит за Нобелова награда за литература, кој со право може да се пофали дека секоја книга му е бестселер,
СЕКС И ЉУБОВ

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова