Етикета : Голотија

ЗАБАВА

“Задруга 2“ како ТВ бордел: Голотија и секс – за извоз! (ФОТО)

admin
„Љубовџииите“ во „Задруга2“ повеќе не се колебаат да се покажат пред камерите. Деновове во релното шоу имаше голотија и секс за извоз. Така по теркот
ЖИВОТЕН СТИЛ ПАУЗА

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се
СЕКС И ЉУБОВ

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова