Етикета : Голи фотографии

ЗАБАВА

Јелена Карлеуша призна: Имам експлицитни фотографии во телефонот

admin
Јелена Карлеуша важи за една од најконтраверзните и провокативни пејачки во регионот, а со нејзините модни комбинации секогаш се разликува од другите. Неодамна, во медиумите
ЗАБАВА

Испливаа провокативни фотографии на Душко Тошиќ: Сопругот на Карлеуша се сликаше гол за медиумите, многу порано, пред таа да го стори тоа (ФОТО 18+)

admin
Не е никакво чудо Јелена Карлеуша да ја видите гола во некој магазин, списание, интернет портал, на социјалните мрежи… Таа тоа го прави речиси секојдневно
ЗАБАВА

Јелена Карлеуша се сликаше потполно гола, а вака изгледа без грам шминка (фото)

admin
Јелена Карлеуша важи за една од најпровокативните пејачки во регионот, но и некој кој поставува стандарди на модната сцена. Секогаш различна и оригинална, Јелена важи
ЖИВОТ ЗАБАВА ПАУЗА

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

admin
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЖИВОТ СЕКС И ЉУБОВ

Белгиската манекенка направи скандал, позираше гола пред Ѕидот на плачот во Израел

admin
Белгиската уметничка предизвикала бес во Израел откако позирала гола покрај Ѕидот на плачот. Мариса Папен ги објавила фотографиите на социјалните мрежи и се најде на
СЕКС И ЉУБОВ

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова