Етикета : бијонсе

ЗАБАВА

Бијонсе пееше на свадбата на ќерката на најбогатиот човек во Индија

admin
Американската пејачка Бијонсе настапи на прослава што беше дел од раскошните свечености за најекстравагантната свадба во Индија. Иша Амбани, ќерката на најбогатиот човек во Индија,
ЗАБАВА

Поранешната работничка на Бијонсе откри страшни детали за пејачката

admin
Кимберли Томсон која седум години работеше за популарната пејачка Бијонсе изнесе сериозни обвинувања за пејачката и побара забрана за приближување. Според тужбата, Томсон тврди дека
ЗАБАВА

Драма на сцена: Поради инцидент прекинат концертот на Бијонсе (видео)

admin
Кога популарните пејачи имаат концерти и турнеи патуваат по неколку илјади километри на ден, од еден крај на друг. На концертите секогаш доаѓа публика која
ЗАБАВА

Еве како Мишел Обама танцуваше на концертот на Бијонсе и Џеј-Зи во Париз (ВИДЕО)

admin
Поранешната прва дама на САД и адвокат Мишел Обама со ќерките Саша и Малија танцуваа на концертот на Бијонсе и Џеј-Зи во Париз, насловен „On
ЗАБАВА

„Драма“: Бијонсе се заглави на подвижната сцена на концертот во Полска (видео)

admin
Бијонсе и Џеј Зи моментално се на светска турнеја на која ги забавуваат илијадници луѓе со нивните најголеми хитови од старите, но и од нивниот
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Исплашена и шокирана: Реакцијата на ќерката на Бијонсе и Џеј Зи кога ги виде родителите голи е хит

admin
Бијонсе и Џеј Зи моментално се наоѓаат на светската турнеја “On The Run II”, а на нивните концерти верен фан од трибините е и нивната
ЖИВОТЕН СТИЛ ПАУЗА

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се
ЗАБАВА

(ФОТО) Испливаа никогаш видени фотографии од Бијонсе и Џеј Зи голи во кревет!

admin
Најмоќната двојка од светскиот шоубизнис, Бијонсе и Џеј Зи, минатата недела ги воодушевија фановите на турнејата во Кардиф, а сега со нив споделија нешто невидено