Етикета : Белгија

ЗАБАВА

Не била само Македонија: Мора да го смени презимето, ако сака да стане политичар (ФОТО)

admin
Еден млад човек кој се бори да е на власт во неговиот град Лобес во Белгија стана главна вест во светските медиуми, но не поради
ЖИВОТ СЕКС И ЉУБОВ

Белгиската манекенка направи скандал, позираше гола пред Ѕидот на плачот во Израел

admin
Белгиската уметничка предизвикала бес во Израел откако позирала гола покрај Ѕидот на плачот. Мариса Папен ги објавила фотографиите на социјалните мрежи и се најде на
ЖИВОТ

Белгиски богаташ со луксузна кола мисли дека може да паркира секаде, но тоа не е Македонија!

admin
Еден човек сака да го паркира својот скап Астон Мартин на пешачка зона среде плоштад. Полицијата побара од човекот да го премести својот автомобил но