ЗАБАВА

По година ипол Амал и Џорџ Клуни на светот му ги покажаа близанците (фото)

ECA
Loading...

Славната двојка Џорџ и Амал Клуни пред година ипол станаа родители на момче и девојче кои ги криеја од очите на јавноста.

Се појавуваше некоја папарацо фотографија фотографирана од далечина, а нивните обожаватели дури сега можеа да ги видат нивните наследници.

foto: Profimedia

Амал Клуни е фотографирана при излезот од еден хотел во Њујорк, а нејзиниот моден избор овој пат падна во втор план поради тоа што го имаше најубавиот „додаток“ – Александар и Ела кои ги носеше во рацете.

foto: Profimedia

Според пишувањата на медиумите децата личат на таткото, но поради авторските права и поради тоа што станува збор за деца, фотографиите се замаглени.

извор:вистина.мк

Loading...