ЗАБАВА ПАУЗА ТЕХНОЛОГИЈА

Погледнете ги руските ѕверки од автомобили: Сеуште ги нема на пазарот, но со сигурност би биле вистински хит (ВИДЕО)

ECA
Loading...

Руската економија се развива, а расте и нејзината автомобилска индустрија. Меѓутоа, постојат концепти на автомобили кои не ни стигнале до производство, иако биле одлична замисла.

Со својот изглед и луксуз, можат да се мерат со најпознатите светски брендови.

Нема сомнеж дека ако некогаш бидат произведени ќе бидат вистински хит на пазарот.

Погледнете го видеото:

извор:маркукуле.мк

Loading...