ЗАБАВА КУЈНА

Домаќинка како од филм за возрасни: Ниевс Целзуис позира во кујна без градник, а фустанот откри премногу (фото)

ECA
Loading...

Нивес Целзиус позираше без градник, па откри повеќе или според мислењето на нејзините бројни обожаватели – премалку.

„Здраво Нивес, што готвиш за вечера? „Еве готвам се околу себе“, напиша Нивес за фотографијата и ги избезуми фановите кои ја наградија со повеќе од 20 илјади лајкови и ја почестија со епитети.


36 годишната пејачка и актерка редовно објавува разголени фотографии во домашен амбиент, а овие последните во низата дополнително ја „запалија“ социјалната мрежа.

извор:вистина.мк

Loading...