ЗАБАВА КУЈНА

Нивес Целзиус како Памела Андерсон: Домаќинка по танга во кујната (фото)

ECA
Loading...

Провокативните фотографии воопшто не се некој новитет на профилот од социјалните мреѓи на хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус.

Таа едноставно е создадена за разголување и скокоткање на машката фантазија.

Овој пат облече танга црвен костим за капење како оној на Памела Андерсон  ама за домашна веријанта во кујна и напиша:

„И миењето садови може да биде забавно…си играм Памела Андерсон и ги спасувам садовите од потонување“, напиша Нивес во описот на скокотливата фотка.

Периодов ваквите ојбвави на Нивес квалитетно зачестија, а дел од нив можете да ги погледнете во продолжение:

извор:вистина.мк

Loading...