ЖИВОТЕН СТИЛ ПАУЗА

Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (ФОТО)

ECA
Loading...

Миа Костова пред неколку недели јавно откри дека ги зголемила градите, а сега покажа како изгледа во бикини.

Имено водителката на својот Инстаграм профил прв пат објави фотографија во костим за капење каде до израз доаѓаат нејзините нови силикони, погледнете.

Инаку откако таа ја објави фотографијата доби само пофални зборови за нејзиниот нов изглед.

Loading…
Loading...