ЗАБАВА КУЈНА

Јелена Спенџарска се испофали колку ослабела (фото)

ECA
Loading...

Јелена Спенџарска редовно води грижа за своето витко тело и по социјалните мрежи објавува фотогографии од своите физички активности, но и фотографии од здравиот начин  на исхрана.

фото: Инстаграм

Резултатот го покажа и во кратките приказни на Инстаграм кога се пофали колку ослабела од претходното лето.

фото: Инстаграм/принтскрин

Водителката по летниот одмор се врати на своите работни обврски и со полна енергија повторно застана пред ТВ екраните. Во нејзината утринска емисија, освен како водителка се проба и како готвчка во кујна.

Јеца заедно со нејзината гостинка подготвуваше палачинки, а вака изгледа кога водителката наместо микрофонот ќе ја зема тевата за палачинки.

фото: Принтскрин/инстаграм

извор:вистина.мк

Loading...