ЖИВОТЕН СТИЛ

Со деколте до папок: Карлеуша ги почасти своите фанови со ново селфи

ECA
Loading...

Не може да помине ден, а српската пејачка Јелена Карлеуша да не предизвика внимание или најразлични коментари на социјалните мрежи.

Како и да е, таа секогаш знае как ода го привлече вниманието кон неа.

Како вистинска ѕвезда од светски калибар, таа денот на Карлеуша и започнува со кралски појадок, па потоа нејзините стилисти ја средуваат, па почнуваат нејзините селфиња и најразлични фотографирања.Секогаш знае како да се облече и вложува многу пари во нејзината гардероба и во својот изглед.

Таа своите фанови ги почасти со ново селфи каде што и самите можете да претпоставите што е во преден план.

Фотката можете да ја погледнете подолу.


Loading...