категорија : ЗАБАВА

ЗАБАВА

Вељко Ражнатовиќ и официјално ја запроси Богдана пред семејството (видео)

admin
За семејството на Цеца Ражнатовиќ и нејзините идни сватови, вчеравечер беше посебен ден кога Вељко и Богдана се свршија пред присутните членови од семејствата. Гордата
ЗАБАВА

Калиопи Букле: „Мојот бивши сопруг најдобро ме познава“ (видео)

admin
Македонската дива Калиопи Букле неодамна ја издаде својата нова песна „Пресуда“ која полека го наоѓа својот пат до публиката. Периодов, Опи се наоѓа во соседна
ЗАБАВА

Елена Ристеска се врати од Америка и се огласи по приказните за новото момче – еве кој навистина и недостигал (фото)

admin
Изминатите неколку месеци поп-пејачката Елена Ристеска патуваше доста и тоа далеку преку барата. Таа двапати беше во Америка, а вчеравечер преку својот Инстаграм профил откри
ЗАБАВА

Стефан Величковски објави видео зад сцената на „Ѕвездите на Гранд“, а еве кој македонски пејач ќе му биде ментор

admin
Пред два месеци започна новата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, каде што има нови правила за сите учесници. Односно, кандидатите од оваа
ЗАБАВА

Бебенцето на Сара Мејс има специјална дадилка која ќе ве освои од прва (фото)

admin
Сара Мејс пред два месеци се реализира во улогата на мајка и на свет ја донесе ќерката Илина. Набрзо по породувањето пејачката се врати на
ЗАБАВА ПАУЗА

Хороскоп за до крајот на годинава – што го чека секој знак

admin
Погледнете што ќе ви донесат последните месец ипол од годинава според вашиот хороскопски знак. Овен Сезоната на празници се наближува, па ова е вистинското време
ЗАБАВА

Три карактеристики неопходни мажот да ги задржи во бракот

admin
Се чини дека многумина мажи, со стапувањето во брак нагло се менуваат. Како за нив некои работи едноставно почнуваат да се подразбираат во моментот кога