категорија : СЕКС И ЉУБОВ

ЖИВОТ СЕКС И ЉУБОВ

Белгиската манекенка направи скандал, позираше гола пред Ѕидот на плачот во Израел

admin
Белгиската уметничка предизвикала бес во Израел откако позирала гола покрај Ѕидот на плачот. Мариса Папен ги објавила фотографиите на социјалните мрежи и се најде на
СЕКС И ЉУБОВ

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова
СЕКС И ЉУБОВ

Жените откриваат зошто изнајмуваат ескорт мажи и жени!

admin
Зошто жените плаќаат за секс? Три жени искрено проговориле за британскиот магазин “Metro”. Нивните одговори стигнале после отворената анкета која авторката ја направила на почетокот
ЗАБАВА СЕКС И ЉУБОВ

Една работа ги открива: Препознајте ги жените на кои им е неопходен машкиот допир

admin
Ова прашање, најверојатно повеќе ги интересира мажите. Освен постојаното нерасположение, блага напнатост и нервоза, како и она добро познато, дека секоја ситница им смета, постојат
СЕКС И ЉУБОВ

(ФОТО) Англичканка има сопруг и двајца швалери и вели дека сите се среќни

admin
Англичанка Мери Крамптон води полигамен начин на живот, а нејзиниот венчан сопруг ја поддржува во ова. Покрај нејзиниот сопруг, таа има двајца љубовници кои живеат
СЕКС И ЉУБОВ

Три знаци што ќе ви кажат дали ќе останете заедно засекогаш

admin
На почетокот на секоја врска луѓето мислат дека ќе останат заедно засекогаш. Подоцна, сепак, за жал или за среќа, доаѓа до разделување. Сепак, постојат неколку
СЕКС И ЉУБОВ

Имале орален секс во преполн воз во Берлин (ФОТО)

admin
Во воз во Берлин 36-годишна жена орално го задоволувала 38-годишниот партнер и тоа пред другите патници, меѓу кои имало и деца. На нивното однесување реагирала